Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Європа   ТаблоID
Європейська правда
ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ


Відповіді на запитання
Вікторія
Пане Долгов, назвіть, будь ласка, Ваші основні здобутки у євроінтеграції України будучи послом України в Бельгії. І як збираєтесь їх поглиблювати і чи збираєтесь, обіймаючи цю нову посаду? Дякую.

Доповнення від "Європейської правди":
Давайте спробуємо підбити підсумки. Про досягнення ми вже трохи поговорили. А якими є ваші плани? Яку задачу, в тому числі задачу-мінімум, Ви для себе ставите?
Дякую!


Наступний рік буде важливим для України і для НАТО, адже в липні відбудеться черговий саміт НАТО.

На той момент пройде 2 роки з часу минулого саміту, два роки з початку російської агресії.

Вже, два роки ми боремося за свою незалежність та територіальну цілісність. Два роки і НАТО, і Європа, і США роблять кроки для того, щоби убезпечити себе від нових викликів. І йдеться не лише про російську агресію, але в тому числі йдеться про терористичні організації

Тобто світ змінився

Ми опинилися на вістрі цього процесу. І ми опинилися не під тиском – під вогнем сусідньої держави.
Що ми зробили ? Мі зупинили агресію. Завдяки в тому числі українському народові, який підтримав армію. Особливо в перші місяці – звичайні українські люди долучилися і без них було би вкрай складно.

Отже, агресію ми зупинили, але територіальну цілісність ще не відновили.

Тому майбутнє держави і зараз формується там, на передовій. А щоби перемогти на передовій, ми маємо потрібно зробити все те, про що ми говорили протягом години – реформуватися, реформувати мислення. Потрібно щоби цім займався не окремий відділ Міноборони, а всі разом, весь Генштаб

Як перевірити, чи ми це зробили?

Ми зможемо подивитися, кільки батальйонів українські збройні сили підготували за новими стандартами,скільки літаків модернізовано, скільки офіцерів пройшли навчання, скільки підрозділів Сил спеціальних операцій створено

Ми зможемо подивитися, як далі будуть запроваджуватися система електронної торгівлі. Щоби кожен з читачів міг зайти на сайт і перевірити скільки бронежилетів купили, у кого, за якою ціною, чи дійшло це до солдата. А якщо ще на складі – то чому.

І це непроста робота Згадаю, до речі, що півтора роки тому було 140 тисяч військовослужбовців. Зараз – майже 250 тисяч. Всі вони потребують одягу, забезпечення

Уточнення ЄП: То давайте все ж визначимо індикатори, по яких ми зможемо оцінити успішність Вашої роботи


Я зможу сказати, що свою задачу виконав, коли на майбутніх самітах НАТО ми будемо брати участь не в якості партнера, а в якості члена альянсу. Але, звісно, це задача не на один рік.

З більш короткострокових я вважаю за діяння якісніше використання трастових фондів НАТО. Ми і зараз використовуємо ці можливості, але недостатнім чином. Це важливо зробити саме зараз, бо на саміті в Варшаві партнери будуть підбивати проміжні підсумки своєї допомоги і визначати, як вони будуть допомагати Україні далі.


 
Усього:
26 запитань
193 голоси
 

Пошук по запитаннях


 
©2015, Європейська правда.
E-mail редакції: [email protected]
   Яндекс.Метрика