Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Європа   ТаблоID
Європейська правда
ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ


Відповіді на запитання
Дина
Чому не проводиться всенародний референдум з питання про вступ України до євро-атлантичного альянсу?

Адже мислячим, свідомим українцям зрозуміло, що іншого шляху до безпеки існування нашої держави немає!


Я вважаю, що більшість української нації – це здорові, інтелектуально багаті, здравомислячі люди, тому абсолютно правильно, що іншого немає.

Щодо референдуму, то почну з того, що референдум – це не є must для того, щоб стати членом НАТО. Є різні історичні приклади, як робити. Разом з тим ми розуміємо, що Україна, будучи великою, різною, різноманітною країною, народ якої має різні погляди, різні історичні й культурні традиції, так само не є однорідним.

Тому в цих умовах, і про це каже президент України Петро Порошенко, доцільно, коли ми будемо готові запитати в народу: "Шановні українці, чого ми хочемо? Ми реформували ЗСУ, ми перемогли, ми відстояли територіальну цілісність країни. Тепер ми можемо подумати над тим, куди і як нам йти далі. Власними силами чи подавати заявку на вступ до НАТО".

Я вже казав, що є різні приклади. Всенародний референдум – це, очевидно, шлях справедливий, чесний, відкритий и прозорий, коли кожен громадянин зможе висловити свою думку.

Чому це питання не поставити зараз? Нам треба спочатку провести реформу, треба зробити так, щоб не тільки ми хотіли, а щоб НАТО хотіло і було готове прийняти нас в якості нового члена.

Уточнююче запитання від "Європравди": Тобто питання референдуму можна буде ставити лише після перемоги?

Я б не пов'язував якісь речі, але я не хочу дискутувати з вами про те, що перемога відкладається на роки. Я в це вірити не хочу. Хоча я вже казав, що не випадає мені говорити категоріями "вірю/не вірю". Ми виконуємо завдання. Є завдання відновити територіальну цілісність держави, треба виконати.


 
Усього:
26 запитань
193 голоси
 

Пошук по запитаннях


 
©2015, Європейська правда.
E-mail редакції: [email protected]
   Яндекс.Метрика