Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Європа   ТаблоID
Європейська правда
ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ


Відповіді на запитання
Бихун Олексій
Як проходить робота по розбудові вітчизняної ППО та бойової авіації? Це видається найслабшим місцем Збройних Сил. Чи ведеться розробка вітчизняних систем ППО, чи планується закупити іноземні? Коли Україна може отримати перші зразки? Чи ведеться робота по локалізації виробництва винищувальної авіації в кооперації з іноземними партнерами?


Я не думаю, що це правильне враження, що українські ППО є слабкими. Чи достатньо техніки? Завжди хочеться більше і краще. Поки ми продовжуємо модернізувати наявну техніку. Україна має потужності в транспортній авіації і в цій сфері армія буде орієнтуватися на вітчизняного виробника.

Що стосується бойової авіації або систем ППО, то треба міркувати, дивитися на співвідношення ціна-якість. Подивіться на наших сусідів-членів НАТО. Деякі з них ще використовують радянську техніку, адже заміна це не так швидко і не так дешево.

Розробка вітчизняних систем ППО теж продовжується.

Міністр оборони Степан Полторак визначив розвиток ППО та Військово-повітряних сил як пріоритет на наступний рік. Будемо сподіватися, що ми посилимо потенціал ППО та продовжимо модернізацію техніки.


 
Усього:
26 запитань
193 голоси
 

Пошук по запитаннях


 
©2015, Європейська правда.
E-mail редакції: [email protected]
   Яндекс.Метрика