Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Європа   ТаблоID
Європейська правда
ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ


Відповіді на запитання
Запитання редакції
Пане Ігоре, є така традиція - розповідати про досягнення за 100 днів:) Ви працюєте в Міноборони вже більше 200 днів.

Є чим похвалитися? Чи можете ви сказати, якщо покласти руку на серце - в яких питаннях ми стали ближчими до НАТО? Або спитаємо інакше - цей процес взагалі рухається, чи завмер?


Питання нібито просте, а коли дивишся назад, то здається, що вже не 200, а 2000 днів пройшло з того часу, як я приступив до виконання нових обов'язків. Чи щось зроблено? Безумовно. Буквально кожного дня, включаючи суботи й неділі, є про що розповісти.

Чи стали ми ближче до НАТО? Я думаю, що так. Я не думаю, що це варто оцінювати кількістю візитів чи кількістю людей, які побували на тих чи інших курсах. Я б оцінював це в загальному дусі.

По-перше, існує зовсім інша атмосфера в суспільстві і атмосфера в Збройних силах. Для мене є показником, наприклад, коли відвідуєш Яворів, де відбуваються міжнародні тренування, і де наші хлопці, які прийшли з зони АТО на полігон, за допомогою інструкторів з країн-членів НАТО проходять навчання, нові й нові цикли, удосконалення своїх можливостей і спроможностей - це для мене реальні кроки, які свідчать про те, що відбуваються зміни щодня.

Чи вони достані? Очевидно, що завжди хочеться більшого. Коли ми зможемо сказати, що ці зміни досягли критичної маси?

Я хотів би тільки повернути читачів до нещодавнього інтерв'ю міністра оборони України Полторака, який сказав, що для реформування Міністерства оборони треба до 3 років, для реформування Збройних сил і структур Генерального штабу треба до 5 років.

Це означає, що нас чекають напружені дні роботи. Терміни термінами, але без щоденних зусиль нічого конкретного в плані результатів і в плані досягнення сумісності ми не досягнемо. Головне – це розуміння задач і наполеглива, щоденна праця.


 
Усього:
26 запитань
193 голоси
 

Пошук по запитаннях


 
©2015, Європейська правда.
E-mail редакції: [email protected]
   Яндекс.Метрика